Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 043019 квітня 2017  року членами гуртка «Літописець» було проведено круглий стіл-репортаж «Операція «Вісла».  Як це було…».  

Студенти розподілили  ролі і отримали випереджальні завдання: «історик» - Красюк Станіслав (студент 22 групи сп. «Правознавство»),  «архівіст» - Лисенко Сергій (студент 22 групи сп. «Правознавство»), «очевидець» - Дорогань Ярослава (студентка  22 групи сп. «Правознавство»),  «юрист» - Онікієнко Каріна (студентка  41 групи сп. «Правознавство»),  «політолог» - Пустовіт Інна (студентка  22 групи сп. «Початкова освіта»).   

У результаті проведеної розвідки студенти дослідили, що Операція «Вісла» — етнічна чистка, здійснена у 1947 році за рішенням партійного і державного керівництва СРСР та Польщі, яка полягала у примусовій депортації українців з їхніх етнічних територій (Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини)  — на території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 року належали Німеччині. З десятків сіл і містечок були вивезені українці на схід та південь України.

На жаль, наслідки депортації й досі не отримали політико-правової оцінки. Та, на думку гуртківців, сьогоднішній захід наблизив  до переосмислення минулого, задля того, щоб таке більше не повторилось.  На закінчення переглянули  документальний фільм “Двері Лемківщини”.

 Дмитренко О.М.,

керівник гуртка «Літописець»

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти