Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 058824 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся семінар на тему: «Інноваційне навчання в американській дошкільній освіті». Семінар було організовано за сприянням Корпусу Миру США в Україні та проведено волонтером Надіною Вуд та її колегами Кейлою Кінг та Кейті Ніемен.

В семінарі взяли участь Т.І. Гайдук, керівник проекту вивчення англійської мови, як іноземної, Т.В. Панасенко, заступник директора з навчально-виробничої роботи КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», голова циклової комісії викладачів іноземних  мов Л.В. Дрижай, керівники, методисти та вихователі дошкільних закладів міста Богуслава та району, студенти 31 та 41 груп спеціальності «Дошкільна освіта». Англомовний переклад  здійснювали викладач іноземної мови Заіченко Н.В. та студентка 42 групи спеціальності «Початкова освіта» Анна Старк.

У програмі семінару – обмін досвідом, тренінг, перегляд відеофрагментів з використанням інноваційних технологій американськими колегами. У ході роботи  розглядалися питання навчання та виховання у американських дошкільних закладах, продемонстровані прийоми та методи, спрямовані на формування критичного мислення дітей, навичок соціальної взаємодії, продемонстровано творче застосування педагогіки М. Монтесорі, різні напрямки діяльності Вальдорфської школи.

По закінченню семінару учасники отримали сертифікати та переконалися, що така форма роботи сприяє формуванню нового бачення у вихованні підростаючого покоління.

Дрижай Л.В., ГЦК викладачів іноземних мов

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти