Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC07721Щороку на завершення пробної практики студентами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» у дошкільних закладах міста Богуслава проводяться  підсумкові заходи.

Цього року, 4 квітня, у ДНЗ №4 «Казка» і ДНЗ №5 «Сонечко», відбувся Фестиваль музичних розваг, проведений практикантами під керівництвом методистів О.І.Джуль та Н.В.Добровольської. Це було справжнє свято музики!

Практиканти провели концерт «Наш оркестр», де продемонстрували майстерне володіння різними музичними інструментами, залучили дітей до гри в оркестрі на дитячих музичних інструментах. Діти із захопленням слухали музику композиторів-класиків, засвоїли нові  музичні терміни, відгадували музичні загадки, уважно слухали музичне оповідання та дізналися хто в оркестрі  найголовніший.

Дошкільнята із величезним задоволенням переглянули музичну виставу «Музичні пригоди Світланки і Сашка». В ході вистави діти співали пісень, танцювали, гралися в дидактичні ігри. Діти допомогли  знайти ноту «Мі» і повернути її юним музикантам.

Фестиваль продемонстрував професійне зростання майбутніх педагогів, їхню залюбленість у музику, бажання творчо використовувати знання і уміння у роботі з дітьми.

Джуль О.І.,

викладач музично-теоретичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти