Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

 DSC118515 березня 2017 року КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно вітав у своїх стінах учасників ІІ (обласного) етапу олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки та ІІ (обласного) етапу олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області.  Студенти нашого коледжу Швець Олеся та Завірюха Оксана гідно продемонстрували свої знання та вміння.

Швець Олеся (студентка 31 групи спеціальності «Економіка підприємства») зайняла ІІ місце з інформатики і комп’ютерної техніки.

Завірюха Оксана (студентка 11 групи спеціальності «Дошкільна освіта»)  зайняла ІІ місце з математики.

Учасники олімпіади отримали сертифікати та дипломи від в. о. директора коледжу В. А. Ружицького та головного спеціаліста відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської ОДА Наталії  Анатоліївни Устенко та теплі слова з побажаннями не зупинятися в розвитку своїх здібностей та формуванні креативних ідей.

Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність викладачам Парубцю В. І., Вірченко С. Л. та Стеценко Н. М., Федорченко Л. І. за підготовку учасників ІІ (обласного) етапу олімпіади.

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти