Меню сайту

Вхід



 DSC072925 лютого в коледжі відбувся ХII Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Цьогоріч конкурс-фестиваль відбувся у суботу, коли коледж гостинно відкрив двері для знайомства з учнями загальноосвітніх шкіл. Незважаючи на вихідний день, колежани прийшли повболівати за конкурсантів та підтримати талановитих учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв.

У ході цієї творчої зустрічі відбулися конкурси декоративно–прикладного та образотворчого мистецтва, інструментальної музики (фортепіано, бандура, скрипка, саксофон), естрадного співу та академічного вокалу, в яких взяли участь 65 учнів із одинадцяти шкіл мистецтв Київщини та Черкащини.

Доброю традицією стають зустрічі викладачів мистецьких спеціальностей коледжу зі своїми колегами з Білоцерківської музичної школи № 5, Богуславської школи мистецтв, дитячої школи мистецтв Білоцерківської районної ради, дитячої школи мистецтв м. Обухова,  Кагарлицької  школи мистецтв, Миронівської школи мистецтв.

Виступи учасників у музичних конкурсах показали високий рівень засвоєння музичного матеріалу, розуміння цілісності музичних творів та технічну вправність виконавців. У програмі вокального конкурсу прозвучали українські народні пісні в обробці композиторів–класиків, уривки з відомих оперет європейської музики, популярні сучасні естрадні пісні про Україну, любов до матері, рідної природи і краю, молитви світлих юних почуттів…

Погрібняк Г.А.,

завідувач мистецько-педагогічного відділення

Лауреатами

 XII Обласного фестивалю – конкурсу «Юні таланти»

у 2017 році стали:

В конкурсі інструментального виконавства (фортепіано):

І місце Волохович Даніель – учениця 7 класу Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Дроздової Ірини Олександрівни

ІІ місце Ганжа Денис – учень 7 класу Білоцерківської школи мистецтв № 5

Клас викладача Карпунь Лідії Дмитрівни

ІІІ місце  Ремезовський Максим  – учень 7 класу Білоцерківської районної школи мистецтв

Клас викладача Маслюк Тетяни Михайлівни

ІІІ місце   Ярова Анастасія – учениця 7 класу Білоцерківської школи мистецтв № 5

Клас викладача Євстратової Тетяни Вікторівни

В конкурсі академічного вокалу та естрадного співу:

І місце (академічний вокал) Коритник Тетяна – учениця 7 класу Миронівської школи мистецтв

Клас викладача Вахрушевої Олени Анатоліївни

ІІ місце (естрадний спів) Сушко Дар’я – учениця 7 класу Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Мороз Оксани Олександрівни

ІІ місце (естрадний спів) Беркут Катерина – учениця 6 класу Миронівської школи мистецтв

Клас викладача Вахрушевої Олени Анатоліївни

В конкурсі інструментального виконавства (бандура, скрипка, саксофон, кларнет):

І місце  Ющук Серафима – учениця 8 класу Миронівської школи мистецтв (скрипка)

Клас викладача Івашко Наталії Юріївни

ІІ місце Мазур Владислав – учень 6 класу Білоцерківської школи мистецтв № 5 (бандура)

Клас викладача Мазур Тетяни Василівни

ІІІ місце Шевченко Софія – учениця 5 класу Гребінківської ДМШ (бандура)

Клас викладача Тєлєгіної Наталії Іванівни

ІІІ місце Пузатко Антон – учень 6 класу Богуславської школи мистецтв (саксофон)

Клас викладача Чедрика Віктора Юрійовича

В конкурсі декоративно – прикладного мистецтва:

І місце Шнуренко Яніслав - учень Богуславської школи мистецтв, вчитель Спасьонова Ярослава Сергіївна

ІІ місце Цибенко Анна -учениця СЗШ №1 м.Богуслава, вчитель Хижняк Наталія Віталіївна

ІІІ місце  Оверченко Катерина  та Кириленко Юлія- учениці Білоцерківської школи мистецтв, вчитель Здепська Тетяна Анатоліївна

В конкурсі образотворчого мистецтва (живопис):

І місце Лісова Каріна - учениця СЗШ № 1м.Богуслава, вчитель Давиденко-Нагорна Наталія Станіславівна

ІІ місце Рябченко Антон - учень Обухівської школи мистецтв, вчитель  Рябченко Лариса Валентинівна

ІІІ місце Марушевська Софія - учениця Богуславської школи мистецтв, вчитель Мацько Ольга Володимирівна

ІІІ місце Барабаш Богдана - учениця Кагарлицької школи мистецтв, вчитель Кашперенко Людмила Борисівна

В конкурсі образотворчого мистецтва (графіка):

І місце Щербанюк Світлана -  учениця Обухівської школи мистецтв, вчитель Меркушева Катерина Дмитрівна

ІІ місце Любченко Олена -  учениця Васильківської школи мистецтв, вчитель Кравченко В.С.

ІІІ місце Олефіренко Світлана - учениця Миронівської  школи мистецтв, вчитель Литвиненко Лариса Анатоліївна

ІІІ місце Петруньок Євгенія - учениця Боровської школи мистецтв, вчитель Опарієнко Надія Василівна 

Щиро вітаємо переможців 2017 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

 

Фотогалерея:

 

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти