Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

 DSC0331

Близько 4 сотень школярів випускних класів та їх батьків завітали до КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», щоб з перших вуст дізнатися про особливості навчання в коледжі та можливості, які відкриваються перед кожним студентом.

 

Гості могли поспілкуватися з викладачами та студентами, помилуватися досягненнями студентів у виставкових залах, познайомитися зі спортивними та науковими здобутками. Захопливо переживали відвідувачі за показовими виступами студентів спеціальності «Фізичне виховання» та отримали насолоду від музичних творів у виконанні солістів ВІА «Співаночки», гурту «Abysssavvy» і насамкінець мали нагоду зробити чудові фото зі своїми кумирами й задати «незручні» питання директору коледжу Лисаку С.В.

Нажаль, сьогодні лишається відкритим лише одне питання, на яке неможливо дати відповідь – Умови та Правила вступу до коледжу. Маємо  великі сподівання, що держава все ж таки визначиться з місцем наших навчальних закладів у системі освіти України.

Смакота Л.В.,

заступник директора з навчальної роботи

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти