Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

 DSC0414Річниця розстрілу Майдану – найтрагічніша подія сучасної історії країни. Ще довго з покоління в покоління передаватимуть батьки своїм дітям, а ті своїм нащадкам спогади про лихоліття.

В коледжі було заплановано проведення низки пам’ятних заходів, приурочених до цієї дати. Мітинг-реквієм розпочався хвилиною мовчання, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та військових, які боронили єдність та суверенність нашої держави.

Зі словами вдячності згадали і про героїчний вчинок та самопожертву заради світлого майбутнього України Черненка М.З., випускника коледжу. До меморіальної дошки викладачами та студентами були покладені квіти.

Члени гуртка «Літописець» (керівник Дмитренко О.М.) Левченко О., Петрученко Ю., Онокієнко К., студентки сп. «Правознавство», підготували лекторій на тему: «Хто вмирає в боротьбі – в серці живе повіки». Доповідачі познайомили студентів з подіями в Україні 2013-2014 рр. та висловили надію, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку збудує молодь.

Для керівників студентських груп розробили пам’ятки та методичні матеріали для проведення годин спілкування «Небесна Сотня: герої не вмирають…».

Не могла залишитись осторонь  такого дня і студрада, яка  в гуртожитку провела вечір пам’яті, закликаючи згадати усіх Героїв, а слухачам побажали  сили, волі, мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на українській землі.

Прудиус О.С.,

голова ЦК керівників груп та вихователів гуртожитку

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти