Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

 DSC0267Освіта – сфера специфічна, перш за все, різноманіттям її учасників. Ще зовсім недавно  педагогічна спільнота говорила про міленіумів (покоління Y), дітей, народжених наприкінці ХХ - початку ХХІ століть, і вже через 10 років психологи говорять про нове покоління - покоління Z, представники якого – вже наші студенти. Їм властива глибока зануреність у цифрові технології.  Ці діти мислять інакше, ніж їхні однолітки десять років тому.

Розвиток мережевих комунікацій, таких, як електронна пошта, SMS, Instant Messenger та інших медіа-ресурсів на кшталт відео хостингу YouTube та соціальних мереж (Facebook, Twitter та ін.) формують  їхнє бачення життя. Люди «Z-покоління» інші: не розуміючи їх, працювати з ними та навчати їх неможливо.

27 січня 2017 року у коледжі відбулася  година відкритих думок на тему: «Викладач-студент: особливості спілкування поколінь». Викладачі активно обмінювалися думками щодо таких важливих питань, як «Конфлікт поколінь – чому він відбувається?», «З якими дітьми працює сучасний вчитель?, «Які особливості покоління Y та Z необхідно враховувати педагогам?», «Яким має бути сучасний вчитель?»

Всі, хто долучився до обговорення, дійшли спільного висновку – сучасний педагог працює з поколінням, яке стимулює його вдосконалення, а знання особливостей цього покоління дозволить уникати бар’єрів та протиріч у спілкуванні «викладач-студент». До того ж, необхідно враховувати, що сучасні студенти цінують рівноправну співпрацю, партнерські стосунки, відкритий обмін інформацією, прийняття рішень на основі обговорень, а не покірне виконання вказівок. Простір, де стикаються нові цінності й технології, нові стилі життя, вимагає нових, сучасних освітніх підходів. 

Маковецька О.І.,

практичний психолог

  Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти