Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 231612 грудня 2016 року в читальній залі бібліотеки КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання круглого столу на тему: «Права дитини в умовах збройного конфлікту в Україні».

На засіданні було комплексно проаналізовано стан дотримання прав дитини у ситуації збройного конфлікту на сході України, розкрито процес становлення міжнародного права у сфері прав дитини, проаналізовано європейські і вітчизняні правові стандарти та механізми у сфері захисту дітей.

Учасники круглого столу розглянули та обговорили проблемні питання дотримання прав дитини під час збройного конфлікту на сході України: труднощі евакуації дітей із зони військового конфлікту; участь дітей у збройних конфліктах; реалізація програм постконфліктної реабілітації; проблемні питання в системі освіти; ризик поширення соціального сирітства; особливості соціального та судового захисту прав дітей в умовах збройного конфлікту в Україні  та інші.

У роботі круглого столу взяли участь начальник Богуславського бюро правової допомоги Даниленко І.І. та юрисконсульт коледжу Гончаров М.О.,  які наголосили на необхідності проведення системної роботи з населенням східних регіонів країни з метою формування позитивного іміджу України і протидії інформаційній війні, яку активно проводить в цих регіонах Російська Федерація та її прибічники.

Кобилинська І.М.,

ГЦК викладачів юридичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти