Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

 DSC008425 листопада виповнилося 178 років з дня народження славного сина України, класика української літератури, письменника, педагога-гуманіста І.С. Нечуя-Левицького. З його іменем тісно пов’язана Богуславщина і наш коледж. Спочатку він навчався, а потім і працював у Богуславському духовному училищі.

Свою любов до Богуслава та його мешканців він проніс у серці через усе життя  і засвідчив у багатьох своїх творах. В пам'ять про знаменитого письменника щороку в нашому коледжі проводяться  осінні Нечуївські дні.

Тож і цьогоріч колежани вшанували пам'ять про видатного митця традиційним мітингом біля його погруддя. А в читальній залі ЦК викладачів української мови та літератури провели конкурс  читання прозових уривків із творів письменника за темою «Там на Україні, де долинами тече тихо Рось…», зустрілися із героями «Кайдашевої сім’ї». Ведучі заходу із прихильниками творчості Нечуя влаштували інтерактивну гру «Цікаве з біографії письменника».

Капко Б.Й.,

викладач української літератури

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти