Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

 DSC0005Жорстоке поводження з дітьми – проблема держави та кожної свідомої особистості. Це реальність для тисяч неповнолітніх, які не отримують освіти, не мають постійного місця проживання, жебракують з однолітками або дорослими, потерпають від побиття та насильства, котрих примушують до важкої праці.

23 листопада 2016 року психологічною службою коледжу було проведено «круглий стіл» на тему: «Права дитини – найвища цінність» до Дня спільних дій в інтересах дітей. В цей день консолідуються зусилля усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, засобів масової інформації, а також кожної дитини та кожного дорослого, хто небайдужий до становища дітей в нашій країні.

В засіданні «круглого столу» взяли участь студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота». Їм в своїй професійній діяльності доведеться здійснювати соціально-правовий захист прав та інтересів дітей та супровід  різних категорій сімей.  Студенти, в ході обговорення законодавчої бази з питань прав дитини, зосередили увагу на тісному взаємозв’язку прав і обов’язків. Було порушено проблему жорстокості й насильства серед підлітків у навчальних закладах та роль соціального педагога  в запобіганні та попередженні таких проявів. Найболючішим для учасників стало обговорення насильства в сім’ї, так як домашнє насильство часто буває прихованим. Майбутні фахівці із соціально-педагогічної роботи напрацювали рекомендації, як запобігти насильству та уникнути жорстокого поводження, наголосили на правилах безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті.

Духан Г.М.,

соціальний педагог коледжу

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти