Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

P 20161122 15 52 18 ProЛистопад для наших колежан-спортсменів був досить багатий на досягнення з різних видів спорту.

 3-4 листопада 2016 року  в м. Черкаси проходив  VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О. у ваговій категорії до 54 кг, де наш перспективний юнак Лебідь Микола, студент 11 групи сп. «Фізичне виховання» зайняв перше місце. І вже за декілька днів  в  манежі ПАТ «Запоріжсталь» в м. Запоріжжя  хлопець у ваговій категорії 58 кг в V спортивних іграх школярів України з греко-римської боротьби зайняв третє місце.

4-6  листопада 2016 року в м. Білій Церкві проходив XXII юнацький турнір з боксу пам’яті тренерів Курілова В.І. та Косяка С.І., де наш колежанин  Бугаєнко  Валерій, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання»,  у ваговій категорії 75 кг зайняв друге місце.

6 листопада 2016 року в місті Обухів відбулися змагання з Чемпіонату України з пауерліфтингу, де наші  спортсмени взяли участь.   Кандидата в майстри спорту виборов Федченко Антон, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання», який  став 4-кратним рекордсменом України в віковій категорії  Т2  юнаків 18 років, подолавши штангу вагою 190 кг у вправі з присідання і цим самим встановив рекорд  України з присідання у безекіпіровочному девізіоні. В загальній вазі - 225 кг закінчив вправу з станової тяги та жиму лежачи з вагою 135 кг, цим саме встановивши ще два рекорди в Українській бездопінговій федерації пауерліфтингу.   
Для виконання нормативу в КМС склав суму в троєборстві  550 кг, встановив рекорд в троєборстві в своїй вікові категорії Т2.

 Шпортенко Валерій, студент 31 групи сп. «Фізичне виховання»,  виконав норматив майстра спорту, став Чемпіоном України в віковій категорії Т2  юнаків 18 років, долаючи штангу вагою 135 кг у вправі з
жиму лежачи. Для виконання нормативу в МС склав суму   135 кг в своїй вікові категорії Т2, де став найсильнішим учасником до 18 років у вагові категорії до 75 кг.

Т.О. Лісовенко,

керівник фізичного виховання

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти