Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 00379 листопада, в День української писемності та мови, в фойє коледжу роздавали кожному студенту пам’ятку про типові лексичні і граматичні помилки та їхні правильні відповідники. А на дверях навчальних аудиторій висіли мовні оголошення, які безпосередньо привертали увагу колежан. Кожен охочий на згадку міг взяти стікер  з найрозповсюдженішою мовленнєвою помилкою й запам’ятати правильний вислів для використання у повсякденному  мовленні.

Щоб запевнитись у ефективності запам’ятання, цього дня ЦК української мови та літератури провела практичний курс, де кожна група мала скласти картинку з висловів й придумати якнайбільше речень із ними. За результатами конкурсу перше місце посіла 21 група сп. «Дошкільна освіта», друге – 31 група сп. «Економіка підприємства», третє – 11 група сп. «Початкова освіта».  За свою наполегливість з лінгвістичних знань переможці були відзначені оплесками  вболівальників і нагороджені солодкими призами.

На ту пору в різних аудиторіях  зібралися студенти й викладачі, щоб  написати шістнадцятий за ліком всеукраїнський Диктант національної єдності та перевірити свої знання з української мови.

Цього року диктант мав назву "Україна на зламі тисячоліть", його текст – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до всіх  норм правопису. Диктором традиційно став автор тексту, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко, укладач шкільних підручників з української мови та літератури.

Колежани продемонструвати солідарність з усіма, хто любить рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися українською і зберегли її для нащадків.

О.В.Ковальська,

викладач української мови та літератури

 Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти