Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

tov zustr vol 16Волейбол – улюблений вид  спорту не лише молоді, а й викладачів. За традицією молодь запрошує викладачів вийти з ними у «двобій». Тож, 12 жовтня 2016 року, в спортивному залі коледжу відбулася товариська зустріч між збірними командами дівчат й викладачів ЦК фізичного виховання.

 Гра виявилася дуже цікавою та захоплюючою, в напруженій боротьбі гравці тримали вболівальників майже до кінцевого фінального результату. В першій партії перемогу з рахунком 25:20 отримали викладачі, у другій – перемога була  за дівчатами 25:22, остаточну перемогу в третій партії з невеликою перевагою 15:13 здобули більш досвідчені наставники. Хочеться відмітити, що незалежно від віку гра була злагоджена, високопрофесійна, з сильним командним духом.

 В.В. Кудак,

викладач фізичного виховання

Відеогалерея

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти