Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

IMG 20161015 13592415 жовтня на базі НПУ ім. М. Драгоманова викладачі нашого коледжу відвідали ХІ Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє - крила виростуть!», на яких розглядались питання виховання підростаючого покоління, міжособистісних стосунків, духовного життя людини з гуманістичних позицій.

Науковці і практики в своїх установчих доповідях надали практичні поради щодо покращення навчально-виховного процесу, запровадження новітніх технологій розвитку комунікативних компетенцій викладача.

Слухачі Читань мали унікальну можливість наживо поспілкуватись з видатним педагогом сьогодення Ш.О. Амонашвілі, який  під час свого майстер-класу дав практичні поради щодо актуальних педагогічних проблем, акцентувавши увагу на принципах і підходах гуманної педагогіки.

Наші викладачі відвідали різноманітні творчі майстерні, майстер-класи, на яких вчителі-новатори Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки поділились унікальним досвідом роботи, впровадження ідей гуманної педагогіки у практичну діяльність.

Неймовірні враження та отримана на Читаннях інформація стане в нагоді в подальшій професійній діяльності викладачів коледжу.

Бурлетова І.І. ,

викладач музичних дисциплін

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти