Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

DSC 0453З 7 по 9 жовтня 2016 року студенти мали можливість взяти участь у Чемпіонаті Київської області з туризму, які проходили в селищі Велика Снітинка Фастівського району. Нам випала нагода познайомитися із туристами вищих категорій з різних куточків Київщини та перейняти їх досвід.

Змагання проводилися на вищому рівні та потребували великих затрат сил, але наполегливість й віра в перемогу задавали колежанкам великого стимулу. Захід був досить насиченим і складався з різних етапів - це і в’язання вузлів, і витягування колоди, і орієнтування по азимуту, і комбінована смуга перешкод, змагання в воді й на катамаранах та ще велика кількість різноманітних конкурсів.

Протягом трьох днів ми щосили намагалися вибороти перемогу, але природні умови щогодини влаштовували нам випробовування. Загартованість, витримка та впертість наших туристів стимулювала до нових звершень, з якими ми впоралася на «Ура», чим і пишаємося.

Наша команда виборола призові місця за конкурс куховарів (ІІІ місце) і за конкурс в’язання вузлів (ІІ місце). За активну участь в змаганнях була нагороджена подякою. Хоч і короткотривалі, але такі захоплюючі змагання проходять лише декілька разів на рік, тож ми не припиняємо щоденні тренування із туризму і навесні вже будемо готові до нових перемог.

Висловлюємо подяку директору КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» за матеріальну підтримку в змаганнях подібного характеру. Сподіваємося, і надалі наші колежани будуть виборювати призові місця.

Коваленко Ю. А.,

викладач дисципліни «Туризм»

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти