Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0478Професія соціального педагога зараз затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Тож і наш навчальний заклад з 1994 року готує фахівців такого профілю.  Адже соціальний педагог є посередником між дорослими і дітьми, психолого-педагогічним наставником і захисником прав дитини.    

Міжнародний день соціального педагога, який припадає на 2 жовтня, досить молоде свято, яке було затверджене у травні 2009 року на Копенгагенській Конференції соціальних педагогів.

Цьогоріч  студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» пригощали  всіх присутніх вітамінками-радості, щастя й успіху. А на великій перерві влаштували флешмоб, залучаючи до участі викладачів і студентів інших спеціальностей.  Святковий концерт об’єднав тих, хто обрав цю цікаву і важливу професію. Зі сцени лунали слова-привітання, святкові номери, пісні. Ініціативні дівчата- четвертокурсниці присвятили подіям на Сході танцювальну композицію «Подаруй руку Україні». У приємні спогади повернув студентів відеоролик про навчання і дозвілля.

В цей день урочисто відбулася і посвята студентів-першокурсників, де завідувач педагогічним відділенням Л.М. Василенко вручила коровай як символ добра й благополуччя та студентські квитки, які підтвердили «справжність» статусу студент.

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних наших випускників цієї професії, що займають гідне місце в суспільстві, згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги.

Ми приєднуємося до привітань цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідній всім нам праці. Зі святом Вас, соціальні педагоги!

             Л.М. Берегеля,

голова ЦК викладачів соціально-педагогічних дисциплін

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти