Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 0027Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, за даними проекту DilovaMova.com, в останню неділю вересня вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».

В Богуславському гуманітарному коледжі це професійне свято відмічається вже п’ятий рік. Зранку під веселі дитячі пісні колежан вітали студенти 31 групи спеціальності «Дошкільна освіта», а в другу половину дня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. Майбутні вихователі виявили свою творчість як у  пісенному, так і в танцювальному жанрах; читали власні вірші, співали  пісні й до уваги  глядачів  представили відео з педагогічної практики.

 Зі щирістю привітали всіх  вихователів і працівників дошкільних установ вихованці ДНЗ №5 «Сонечко», а учасники студії «ФантаЗірки» (керівник Ярославна Щедріна) продемонстрували свою любов у зворушливих танцювальних композиціях. Акордом свята  стала «Веселкова пісня», яку виконали учасники разом із гостями.

Тож зі святом Вас, дорогі вихователі та працівники дошкільних установ!

Концеренко В.І.,

ГЦК викладачів педагогіки і психології (дошкільної)

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти