Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

DSC 1174За ініціативи Київської обласної державної адміністрації у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом 12-16 вересня 2016 року студенти коледжу  мали честь представляти наший навчальний заклад  на молодіжно-патріотичному заході «ГАРТ», який проходив на базі  санаторію "Дружба" в с. Трушки Білоцерківського району. В цьому заході  взяло участь близько 80 осіб.

Ключовим елементом заходу було націоналістичне спрямування, виховувати юнаків та юнок відповідальними, вольовими, сильними духом особистостей. Завдяки таборовому досвіду, розумінню специфіки проведення вишколів члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу спонукали молодь до дій, щоб ті навчилися вміло виходити з зони комфорту й  створили б колектив, який злагоджено працював усі ці дні.

 В таборі були створені умови, за яких кожен учасник мав дотримуватися  чіткого розпорядку дня, проявляти силу волі та загартовувати характер. Окрім того, МНКівці відповідали за наповнення таборової програми: організовували лекції, вечірні ватри, спортивні змагання, ігри та інші цікаві активності, провели курс лекцій з основ громадянської освіти та цінностей національно-патріотичного виховання.

Протягом чотирьох днів учасники займалися з професійними інструкторами з тактико-вогневої підготовки, військової топографії, основ виживання,  домедичної допомоги. Усі знання інструктори з організації «Каскад 15» втілювали на практиці, а по завершенню  учасники отримали сертифікати.  На фінальному акорді зустрічі  відбулися стрільби на військовому полігоні, де наші студентки Діденко Олександра (сп. «Фізичне виховання»)  й Мамоход Олеся ( сп. «Початкова освіта») були нагороджені грамотами за хоробрість та витривалість під час виконання навчальних стрільб  з АК-74.

                Під час заходу  до нас завітав відомий  казкар - Олександр Лірник  та група «Нічна варта», які своїми виступами спонукали молодь до переосмислення життєвих цінностей, своїх уподобань. За ці дні колежани отримали масу нових знань не лише з військової підготовки, а й з основ виживання, які так необхідні сучасній молоді.

 В.В. Кудак,

викладач фізичного виховання

 

Відеогалерея

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти