Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0082Щороку, в осінньому буянні квітів, до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоном до аудиторій, сповіщає про початок нового навчального року.

Перший дзвінок – це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Колектив коледжу прийняв до своєї великої дружньої родини першокурсників, вручивши символічний студентський квиток та ключ до знань, а директор коледжу Станіслав Володимирович Лисак, виступив з вітальним та напутнім словом. Цьогоріч слова вдячності за щоденну, титанічну працю висловили викладачу світової літератури М. І. Доріченко, яка пішла на заслужений відпочинок. Марія Іванівна подякувала своїй великій колежанській родині та побажала молодому поколінню миру, здоров’я та віри у власні сили.

Наприкінці свята традиційний «перший дзвінок» закликав студентів перших курсів на відкрите заняття до актової зали коледжу, а студентів старших курсів - по аудиторіях для спілкування з друзями та викладачами.

Сподіваємося, що цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами своїх вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Вітаємо всіх з новим навчальним роком! Зі святом, дорогі друзі!

Ковальська О.В.,

викладач української літератури

 

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти