Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

15Щорічно студенти 2 курсу педагогічного відділення спеціальності «Початкова освіта» проходять навчальну практику з «Основ природознавства та краєзнавства», яка триває з квітня по червень.

Основним завданням даної практики є удосконалення теоретичних знань з «Основ початкового курсу природознавства» на практиці. Працюючи з робочим зошитом студенти виконували завдання різної складності: складали характеристику рослин, тварин; описували процеси та явища; визначали кількісні та якісні показники певних об’єктів та порівнювали їх.

Крім теоретичних занять студенти набули практичних умінь та навичок  по догляду за рослинами, спостерігали за фенологічними змінами у природі навесні. Під час екскурсії у мішаний ліс, заплавні луки, до річки вивчали різноманітність рослинного та тваринного світу даних природних угруповань, вели спостереження за особливостями догляду кімнатних рослин, ознайомлювалися з агротехнікою та фазами розвитку культурних рослин.

Заключним етапом практики стала конференція, на якій студенти  обговорили свої враження та перспективи. Хочеться відмітити, що у цьому році особливу увагу було приділено краєзнавчому аспекту, тож студенти підготували звіт-презентації про відомих людей Богуславщини: про Шолом-Алейхема (цьогоріч відзначається 100-річчя від дня народження), Марка Вовчка, Івана Сошенка, а також про ландшафтний парк «Богуславль», створений  в 2008 року, і який є унікальною пам’яткою природи, де український кристалічний щит виходить на денну поверхню.

Підсумкові  відеозвіти практики показали винахідливість і креативність наших студентів, де кожен в  своїй роботі  відтворив ці чудові дні на природі.

Дана практика – це перспективний напрям роботи зі студентами педагогічного відділення, оскільки здобуті практичні уміння та навички вони зможуть використати у майбутній педагогічній діяльності.

І.С.Накоренко,

керівник практики

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти