Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

8З 27 червня по 1 липня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» було організовано і проведено заняття літнього мовного табору.

В роботі табору взяли участь студенти 31 та 32 груп спеціальності «Початкова освіта» в кількості 16 осіб під керівництвом викладачів англійської мови та методики навчання іноземної мови в початковій школі Дрижай Л.В., Іщук Н.В., Міщенко О.М. та волонтер Корпусу миру США в Україні місіс Вуд.

Метою мовного табору було навчитися організовувати та проводити літні мовні табори в школі, сприяти розвитку пізнавальної активності молодших школярів та їх мотивації до вивчення англійської мови.

Девіз табору   New friends to meet,

New joys to greet,

New things to see,

Camp life for you,

Camp life for me.

Табірна пісня «If You Are Happy …»

Табір був поділений на чотири загони “Bells”, “Super Girls”, “Coca-Cola”, “Fanta Stars”. Кожний загін обрав свій девіз та римівку.

Однією з цікавих форм роботи було удосконалення навичок правильної англійської вимови та інтонації. З цією метою був проведений конкурс на краще виконання скоромовок. А проект “Four Days Around Bohuslav’s Landmarks” став ключовим у нашій пошуковій та дослідницькій роботі для представлення визначних пам’яток міста та району іноземцям.

Зокрема, кожен загін обрав наступні визначні місця, серед них: пам’ятник Ярославу Мудрому – засновнику міста; музей І. Сошенка – видатного українського художника; пам’ятник народній героїні – Марусі Богуславці та унікальне місце України в селі Медвин Богуславського району – гора Тотоха. До своїх улюблених пам’яток ми пройшли від коледжу за допомогою власне створених маршрутів.

Рухливі дитячі ігри та пісні, як спосіб відпочинку, були улюбленим видом діяльності кожного дня.

Під час підсумкового заняття студенти поділилися своїми позитивними враженнями про роботу табору та проявили свою творчість у драматизації українських народних казок англійською мовою, використовуючи ляльковий театр.

За підсумками роботи табору заступник директора з навчальної роботи Л.В.Смакота урочисто вручила сертифікати кожному учаснику табору.

В підсумковому засіданні взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи Т.В.Панасенко, завідувач методичним кабінетом Н.Х.Кушка та завідувач педагогічним відділеням Л.М. Василенко.

Учасники табору подякували і побажали один одному прекрасного відпочинку та використання набутих знань у майбутній педагогічній діяльності.

                                                 Т.Миронюк,

голова літнього мовного табору

Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти