Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 

pohid 16Навчальну практику «Літній табірний збір» студенти 3 курсу сп. «Фізичне виховання» подолали за таким маршрутом: місто Богуслав – село Мисайлівка – село Чайки – село Дибинці. Табір був розташований на березі мальовничої річки Рось.

Пройшовши 16-кілометрову відстань із спорядженням за плечима, студентам було нелегко, але вони справилися з цим завданням і тим самим впевнилися в своїх силах для проходження майбутніх випробувань. Туристичний похід тривав три дні. Під час проходження маршруту було спекотно, але всі речі студенти несли на собі (туристичне та особисте спорядження, навісні драбини, вода, їжа, засоби безпеки, і.т.д), робили привали, харчувалися.

В період практики студенти навчилися формувати вміння та навички організації туристичних походів, удосконалювати свою техніку спортивного туризму, правильно встановлювати намети, облаштовувати бівак, розпалювати вогнище, вчилися надавати першу медичну допомогу потерпілим при кровотечах, сонячному ударі та потопаючим на воді. Колежани засвоїли уміння самостійно працювати з супроводжуючою мотузкою, навчилися самостійно розробляти тактичні схеми проходження по азимуту, удосконалювати техніку в’язання вузлів, набули навиків по транспортуванню технічних етапів навісними переправами через річку. Щодня молодь удосконалювала свою фізичну підготовку, оволодівала такими вміннями і навиками як складання маршруту туристичних походів, організовувати харчування в пішохідних походах, підбирати необхідне спорядження для подолання природних перешкод та багато іншого…

 Такий  вид практики на сьогоднішній день є перспективним і сподіваємося, що в подальшому наші студенти після навчання застосують здобуті знання у роботі в цьому напрямку.

               

Коваленко Ю.А.,

керівник практики

Відеогалерея

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти