Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

До уваги вступників!

 

29.08.2018 – поселення в гуртожиток І курсу.

 
Новини - Новини коледжу

DSC 07565-9 травня 2016 року в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Великої Перемоги.

У читальній залі бібліотеки було проведено відкриту виховну годину «Пам’ятаємо-перемагаємо», яку підготували студенти 41 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» та 21 групи спеціальності «Правознавство» (керівники груп –Романик О.М та Кушнір О.М.).

Студентська рада та студентський профспілковий комітет провели акцію «Забуті могили» по упорядкуванню пам’ятного знаку на місці розстрілу комсомольсько-партійного активу Богуславщини.

Працівники бібліотеки підготували виставку тематичної літератури до 71-річчя Великої Перемоги на тему: «День перемоги над нацизмом у Європі. День завершення Великої вітчизняної війни».

     Студенти та працівники коледжу взяли активну участь у районних заходах до цієї знаменної дати.

Такі заходи сприяють формуванню у студентів патріотизму, гордості за подвиг наших земляків, мужності, співчуття та толерантності.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти