Меню сайту

ВхідДо уваги вступників!

Проходження практики відбудеться у такі строки:

з 13.08 по 24.08 вступники спеціальностей: Право, Середня освіта (Образотворче мистецтво), Початкова освіта. Інформатика, Дошкільна освіта;

з 20.08 по 31.08 вступники спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура), Середня освіта (Музичне мистецтво), Початкова освіта. Англійська мова, Соціальна робота.

 


 

 

Оголошення

Поселення студентів I курсу відбуватиметься 29.08. – 30.08.2018р.

   Поселення студентів II- IV курсів 31.08. - 01.09.2018р.

Порядок поселення в гуртожиток

  • Одержати ордер на поселення (в гуртожитку).
  • Укласти договір про наймання житлового приміщення ( студенти укладають договір особисто, при наявності паспорта, ID - картки ).
  • Оплатити проживання за гуртожиток у відділенні Ощадбанку за I семестр 2018/2019 н. р. – 1950 грн. (390 грн. за місяць). Реквізити є в договорі та відділенні Ощадбанку.
  • Пройти місцевий медичний огляд (у гуртожитку).
  • Для студентів І курсів за наявності медичної довідки форми 0-86у.
  • Для студентів ІІ – IV курсів обов’язково мати медичну довідку з лікарні.
  • Зареєструватися у завідуючого гуртожитком.                                                            
 
Новини - Новини коледжу

DSC 0539Традиційно, в переддень Воскресіння Христового, у КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» проходить благодійний Великодній ярмарок. Цього року, 28 квітня, студенти груп усіх відділень, викладачі та працівники коледжу зібралися для проведення загальноколеджного заходу.

На майданчику, біля входу до навчального закладу, протягом дня було весело та гамірно. Кожне відділення мали можливість продемонструвати свої вміння у приготуванні великодніх смаколиків, писанок, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, в які були вкладені хоч маленькі, але “частинки своїх душ”.

Роботи, представлені на ярмарці, вразили своєю оригінальністю, креативністю та унікальністю. На засіданні оргкомітету було вирішено, що всі виручені кошти (5 283 грн.) підуть на допомогу студентам-випускникам коледжу, які перебувають у зоні АТО.

Гогуля С.М.,

заступник директора з виховної роботи

 Фотогалерея:

 

Актуально

До уваги вступників!


Накази зарахування розміщено у розділі "Вступнику"

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти