Меню сайту

Вхід



До уваги студентів 41 та 42 групи спеціальності Початкова освіта. Настановча нарада до навчальної практики "Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перший тиждень дитини в школі" відбудеться 30 серпня 2019 року о 14:00 в актовій залі коледжу.

DSC 017922 лютого в коледжі відбувся ХIV Обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти». Учасниками конкурсу були учні двадцяти чотирьох загальноосвітніх шкіл, студій та шкіл мистецтв Київщини і Черкащини.

Учасники конкурсу з образотворчого мистецтва презентували свої творчі роботи, виконували рисунок заданої постановки.

Особливо цікавою була програма учасників музичних конкурсів. У цьому році члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників, оригінальність репертуару та його відповідність виконавським можливостям конкурсантів. При виконанні конкурсної програми вони передавали всі колористичні можливості свого інструменту, доносили ідею твору засобами сценічного образу.

Для учасників конкурсу-фестивалю було передбачено екскурсії до аудиторій, майстерень та спортивних залів коледжу. Вчителі і батьки конкурсантів були приємно вражені затишною та гостинною атмосферою закладу. Приємно відмітити, що майже всі учні мистецьких закладів, які подали заявку, прибули на конкурс.

Лауреатами

XIV Обласного фестивалю-конкурсу «Юні таланти»

у 2019 році стали:

В конкурсі інструментального виконавства (фортепіано):

І місце Демченко Олександра - учениця 8 класу Корсунь-Шевченківської дитячої школи мистецтв імені К. Стеценка

Клас викладача Усаченко Лариси Анатоліївни

ІІ місце Скидан Юлія – учениця 6 класу КЗ Миронівської районної ради Київської області «Миронівська школа мистецтв»

Клас викладача Басай Ольги Миколаївни

ІІІ місце Голубець Олексій – учень 8 класу Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Дроздової Ірини Олександрівни

В конкурсі академічного вокалу та естрадного співу:

І місце (академічний вокал) Перекупенко Софія – учениця 6 класу КЗ «Гребінківська дитяча школа мистецтв»

Клас викладача Терещенко Маріанни Вікторівни

ІІ місце (академічний вокал) Супрун Марія – учениця 2 класу КЗ Миронівської районної ради «Миронівська школа мистецтв»

Клас викладача  Вахрушевої Олени Анатоліївни

Концертмейстер: Антонюк Діана Юріївна

ІІІ місце (академічний вокал) Кулинич Діана – учениця 5 класу КЗ Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 4»

Клас викладача   Коломієць Надії Вікторівни

Концертмейстер: Волицька Олена Миколаївна

Гран-прі (естрадний спів) Моторна Дарина – учениця 3 класу Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Задої Світлани Юріївни

І місце (естрадний спів) Коростіль Владислава – учениця Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Мороз Оксани Олександрівни

І місце (естрадний спів) Кулініч Анна - учениця 5 класу Васильківської дитячої школи мистецтв

Клас викладача Дзюбенко Тетяни Володимирівни

ІI місце (естрадний спів) Магден Надія - учениця 5 класу КПНЗ «Дитяча школа мистецтв» Білоцерківської районної ради

Клас викладача Атаманенко Юлії Олександрівни

ІI місце (естрадний спів) Комаровських Дарина – учениця Богуславської спеціалізованої школи №1

Клас викладача Стеценко Олени Дмитрівни

ІII місце (естрадний спів) Кучай Катерина - учениця 5 класу Васильківської дитячої школи мистецтв

Клас викладача Дзюбенко Тетяни Володимирівни

ІII місце (естрадний спів) Карпенко Максим – учень Богуславської школи мистецтв

Клас викладача Мороз Оксани Олександрівни

В конкурсі інструментального виконавства

(бандура, скрипка, баритон, домра, сопілка, труба, гітара, баян, акордеон)

І місце Марцев Максим - учень 6 класу КПНЗ «Дитяча школа мистецтв» Білоцерківської районної ради (баян)

Клас викладача-методиста Савченка Віталія Віталійовича

І місце Соляник Іван – учень 6 класу КЗ Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 4» (баян)

Клас викладача Коломієць Надії Вікторівни

ІІ місце Дідківська Маргарита – учениця 8 класу КЗ Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 3» (домра)

Клас викладача Павлової Ніни Онуфріївни

Концертмейстер Здоренко Леся Сергіївна

ІІ місце Попченко Юрій – учень 8 класу Великооолександрівської школи мистецтв і ремесел Бориспільського району (скрипка)

Клас викладача Березіної Вікторії Вікторівни

Концертмейстер Посісеєва Наталія Юріївна

ІІІ місце Савіцька Юлія – учениця 8 класу КЗ Білоцерківської міської ради «Дитяча школа мистецтв № 5» (бандура)

Клас старшого викладача Мазур Тетяни Василівни

ІІІ місце Яковишин Анатолій – учень 7 класу Богуславської школи мистецтв (акордеон)

Клас старшого викладача Цупа Юрія Віталійовича

ІІІ місце Мартиненко Ярослава - учениця 6 класу Миронівської школи мистецтв (сопілка)

Клас викладача Прокопенка Василя Андрійовича

Концертмейстер Андріуца Ірина Володимирівна

В конкурсі образотворчого мистецтва:

І місце Богачук Сергій - учень Дитячої школи мистецтв м. Обухова

Вчитель Рябченко Лариса Валентинівна

ІІ місце Гапоненко Карина - учениця Миронівської школи мистецтв

Вчитель Литвиненко Лариса Анатоліївна

ІІІ місце Кулаківська Дарина - учениця Ставищанської школи мистецтв

Вчитель Машко Ольга Георгіївна

Щиро вітаємо переможців 2019 року, та чекаємо на нові відкриття у наступному році!

Фотогалерея:

 

Конкурс "Юні таланти"

Офіційні веб-сайти